کسب و کار

بررسی های کمیسیون تلفیق در رابطه با چگونگی فروش و درآمدهای نفتی بودجه ۱۴۰۰

جبار کوچکی‌نژاد، عضو کمیسیون تلفیق، در رابطه با نشست ششم دی‌ماه  1399 کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت و عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی بیان کرد، در این نشست مباحث مرتبط با نفت و درآمدهای نفتی در لایحه بودجه سال 1400 بحث و بررسی شد و همچنین وزیر نفت عنوان کرد که ما می‌توانیم سال آینده روزانه 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت بفروشیم.

کوچکی‌نژاد افزود، زنگنه در این نشست تاکید کرد که ما در سال‌های 95 و 96 و حتی چند ماهی در سال 97 بیش از 2 میلیون و 400 هزار بشکه نفت صادر کردیم، پس می‌توان عنوان کرد فروش 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت برای سال آینده نیز امکان‌پذیر است.

علاوه بر آن کوچکی‌نژاد با بیان اینکه وزیر نفت به وضع زیرساخت‌های صنعت نفت نیز اشاره کرد، عنوان کرد، آقای زنگنه تاکید کرد که در شرایط کنونی برای بازسازی و نوسازی زیرساخت‌های صنعت نفت به منابع مالی احتیاج داریم.

این عضو کمیسیون تلفیق اضافه کرد، هرچند اکثر اعضای کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با فروش 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت برای سال آینده موافق نمی‌باشند، اما باید منتظر تصمیم‌ها و جمع‌بندی‌های بعدی در این باره باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا